16 травня 2025 року в межах партнерської взаємодії з Дубенським центром професійного розвитку педагогічних працівників відбувся воркшоп «ПРЕВЕНЦІЯ СУЇЦИДУ В ГРОМАДАХ. НАВЧАННЯ ГЕЙТКІПЕРІВ».
Навчальна тренерка – Юлія ГОЛУБЮК, методистка ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти, старша викладачка кафедри психології та інклюзивної освіти РОІППО.
У ході зустрічі учасники розглянули міфи та факти про суїцид, навчилися розрізняти фактори ризику, захисні фактори та насторожувальні ознаки, а також попрактикувалися у веденні розмови гейткіпера, складанні плану безпеки та наданні підтримки особі в суїцидальній кризі.
Превенція суїциду має велику користь. Ось деякі ключові аспекти:
Збереження життів
Зменшення страждань
Покращення психічного здоров'я населення
Економічні вигоди
Створення більш співчутливого суспільства
Попередження наслідування
Це не лише гуманітарний обов'язок, але й розумна інвестиція в здоров'я та добробут суспільства. Можна дати надію тим, хто її втратив, і допомогти будувати більш стійкий та співчутливий світ.
Щиро дякую Галина Маркович та Юлії Голубюк за чітку організацію, практичну спрямованість матеріалу, професіоналізм та співпрацю! Отримані знання стали для мене не просто новими, а й надзвичайно цінними та корисними.
28 березня на базі РОІППО відбувся тренінг для працівників психологічної служби закладів освіти із теми: "Сім'я, війна, відстань: психологічна підтримка дружин і дітей захисників у закладі освіти".
На занятті ми ознайомилися з алгоритмом психологічного супроводу дружин і дітей захисників, з "правилами бою", з типовими їхніми реакціями. Обговорювали фази періоду повернення, як саме спілкуватися з учасниками бойових дій, а чого не варто казати. Розглянули типи невизначеної втрати та їх наслідки, інструменти стабілізації людини в кризових станах, як з нею взаємодіяти та підтримати...
Якщо ви не готові щось робити - не обіцяйте!
Інколи, коли ми мовчимо, але є поряд, наше мовчання є цілющим. Але, якщо
в мовчанні ми уникаємо людину - це може ранити.
Пам'ятайте, що всі сумують по-різному((
Підтримуйте. Допомагайте...
Коли в сім'ї хтось іде на фронт - на війні опиняється вся сім'я
Дякуємо спікеру СВІТЛАНІ КЛІМ за отримані знання та техніки, які допоможуть у нашій роботі. Розуміємо, наскільки складною є ця тема і як важливо надавати психологічну підтримку тим, хто цього потребує.
Семінар-тренінг "Розвиток когнітивних процесів як важливої складової ментального здоров'я і покращення якості життя в умовах сучасності"
18 березня 2025 року Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Дубенської міської ради спільно з Центром життєстійкості Дубенської міської ТГ запросили фахівців психологічної служби закладів освіти для участі у семінарі-тренінгу «Розвиток когнітивних процесів як важливої складової ментального здоров’я і покращення якості життя в умовах сучасності». Зустріч проводилась в приміщенні Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради.
Спікером була Марія ВИСКОРКО, психологиня, соціальний менеджер, представник Рівненського Центру життєстійкості в Дубенській міській територіальній громаді.
Тренінг проходив у форматі інтерактивних майстерок з покращення процесів пам’яті, мнемотехніки, кінестетики та інших сучасних технологій активізації когнітивних здібностей.
Учасники семінару
актуалізували можливості штучного інтелекту для проведення таких занять.
Дякуємо керівництву та працівникам Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради за комфортні умови для роботи!
Дякуємо спікеру за новий професійний досвід і всім учасникам за активність і підтримку!
Дякуємо ЗСУ за можливість працювати і професійно зростати! Все буде Україна!
Участь у семінарі-тренінгу "Технології формування психоемоційної компетентності педагогів та батьків" (з використанням матеріалів навчального проєкту SMUHA 2.0 United Help Ukraine).
Дякую спікерам за можливість участі у чудовій та професійній атмосфері семінару, за нові знання та мотивацію!!!
Окреме спасибі Маркович Галині Михайлівні за дидактичний матеріал для проведення інтерактивних ігор "Аукціон правил безпечної поведінки" та "День Х" у Студянський Ліцей. Матеріали "Вчимо дитину захищатися" розроблені в межах проєкту "Сексуальне насильство та експлуатація? - Я можу себе захистити", що впровадив Український фонд "Благополуччя дітей " за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку.
Семінар-тренінг «Джерела ресурсів та психоемоційної стійкості сучасного педагога»
Ментальне здоров’я кожного педагога є важливою складовою безпечного освітнього простору, тому працівникам закладів освіти необхідно отримувати підтримку на управлінському, на професійному і на психологічному рівнях.
29 січня 2025 року Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дубенської міської ради запросила педагогічних працівників природничої освітньої галузі на семінар-тренінг «Джерела ресурсів та психоемоційної стійкості сучасного педагога». Семінар відбувся на базі Дубенського ліцею №6 Дубенської міської ради Рівненської області.
Учасники тренінгу мали можливість створити свою авторську мапу життєвих і професійних ресурсів, взяти участь у драйвових руханках, актуалізувати свої теоретичні знання і практичні навички з психоемоційної компетентності.
Спікерами заходу були Галина МАРКОВИЧ, психологиня КУ ЦПРПП Дубенської міської ради, Тетяна КАМІНСЬКА, психологиня КЗ «Студянський ліцей Смизької селищної ради».
Дякуємо керівництву та працівникам Дубенського ліцею №6 Дубенської міської ради Рівненської області за комфортні умови для роботи!
Дякуємо всім учасникам за активність і підтримку!
Дякуємо ЗСУ за можливість працювати й професійно зростати! Все буде Україна!
Висловлюю щиру подяку Галина Маркович, психологині КУ УПРПП Дубенської міської ради за запрошення до співпраці та можливість побувати у якості спікера тренінгу для вчителів.
Для мене було великою честю та задоволенням бути поруч з професіоналом своєї справи та поділитися своїми знаннями, досвідом і душевним теплом з такою чудовою аудиторією.
Особливо хочу відзначити теплу та доброзичливу атмосферу, яка панувала на семінарі-тренінгу. Дякую усім учасникам, бо саме ваша активність, зацікавленість та відкритість до спілкування зробили цей захід по-справжньому незабутнім! Мене дуже вразили ваші емоції та відгуки. Бачити такі щирі посмішки та розуміння в очах - це найкраща нагорода для спікерів.
Бажаю вам усім успіхів, натхнення та невичерпної енергії у вашій благородній справі!!!
4 грудня 2024 р.
«Джерела ресурсів та психоемоційної стійкості сучасного педагога»
(Спільнота фізиків та математиків)
Працюємо кожен на своєму фронті
Щиро дякую Галині Маркович, психологині КУ УПРПП Дубенської міської ради за запрошення взяти участь як спікер у семінарі-тренінгу "Джерела ресурсів та психоемоційної стійкості сучасного педагога" для педагогічних працівників закладів середньої освіти (учителів фізики та математики).
Дякую Зої Сидорчук, психологині Княгининського ліцею за співпрацю та професіоналізм.
Дякую всім учасникам за позитивний настрій, теплу атмосферу та активну участь у занятті. Я впевнена, що нові знання та досвід, отримані на тренінгу, стануть у нагоді у вашій професійній діяльності. Ваша зацікавленість і відкритість - це найкраща винагорода для нас.
Участь у методичному семінарі з обміну досвідом
"Ігротехнології для підтримки вразливих груп жінок в умовах війни"
Ігропрактик, тренерка та соціальна підприємиця Ольга Ігнатьєва ознайомила із найкращими прикладами ігор та методичними розробками для їх використання, практичними прикладами із власного досвіду.
Дякуємо Vita Kostiuk та Спілці жінок Рівненщини за змістовний та актуальний семінар, за можливість наповнити свою базу знань. Велика кількість цікавих ресурсів, інструментів на розвиток критичного мислення. Постійна можливість доступу до матеріалів.
#лісовікомерсанти, #Proforiientyr, #ПравоGames.
Бажаємо всім здоров'я, миру, натхнення, успіхів та розвиватися професійно!
Дводенний семінар-практикум, що відбувся 7-8 жовтня 2024 року в м.Дубно від Громадської організації "Освітній комплекс "Місто Сонця"
"ОСНОВИ ТРАВМОПЕДАГОГІКИ"
Пройшла підвищення кваліфікації за програмою V Всеукраїнської очно-дистанційної літньої школи з міжнародною участю "Перезавантаження. Розвиток особистісного ресурсу: психологічні практики, рекреація, адаптація, медитація" (1-5 липня 2024 року)
Участь в навчальному проєкті "Соціально-психологічні технології у створенні безпечного освітнього середовища в сучасному закладі освіти"
Тренінгове заняття для вчителів Дубенського району та освітніх закладів міста на тему: "Психоемоційна компетентність учителя середньої та старшої школи"
Тренінг відбувався на базі Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради.